Nasza kadra

W naszym przedszkolu zatrudnione są 42 osoby.
Opiekę wychowawczo-dydaktyczną nad dziećmi sprawuje 18 wykwalifikowanych nauczycielek oraz nauczycielka wspomagająca. Są to osoby kompetentne, otwarte na potrzeby dzieci, dające im poczucie bezpieczeństwa, lubiące swoją pracę.

Wszystkie nauczycielki posiadają wykształcenie kierunkowe zgodnie z rodzajem wykonywanych zajęć – wychowanie przedszkolne.
Cała kadra pedagogiczna uczestniczy w ustawicznym doskonaleniu zawodowym, korzystając z różnorodnych jego form. Nauczyciele naszej placówki stale się rozwijają, zdobywają kolejne stopnie awansu zawodowego, nowe doświadczenia i wiedzę, która pomoże im jak najlepiej wspierać Państwa dzieci w ich indywidualnym rozwoju.

W roku szkolnym 2018/2019 opiekę nad procesem edukacyjnym
oraz troskę o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków sprawują:

w budynku Małym

GRUPA I (Krasnoludki)
Elżbieta Ścieszka – nauczyciel
Maria Skrabska – nauczyciel
Irena Załęga – pomoc nauczyciela
Agnieszka Kapera – starsza woźna

GRUPA II (Smerfy)
Joanna Przęczek – nauczyciel
Martyna Bobek - nauczyciel
Irena Pierzchała – pomoc nauczyciela
Klaudia Moskal – starsza woźna

GRUPA III (Tygryski)
Joanna Gawęda – nauczyciel
Agata Moś - nauczyciel
Ewelina Rosa - nauczyciel
Dorota Synowiecka – starsza woźna

GRUPA IV (Kangurki)
Anna Golonka – nauczyciel
Ilona Cikała – starsza woźna

w budynku Dużym

GRUPA V (Puchatki)
Małgorzata Pitala– nauczyciel
Laura Bach – nauczyciel
Elżbieta Sosin – starsza woźna

GRUPA VI (Pszczółki)
Dorota Gałka – nauczyciel
Anna Ciepiela – nauczyciel
Magdalena Wilczyńska – nauczyciel wspomagający
Agata Pasionek-Sacha – pomoc nauczyciela
Anna Szlachta – starsza woźna

GRUPA VII (Biedronki)
Renata Książkiewicz – nauczyciel/dyrektor
Sylwia Gurgacz – nauczyciel/wicedyrektor
Elżbieta Urbanik – nauczyciel
Wiesława Kowalczyk – starsza woźna

GRUPA VIII (Odkrywcy)
Aleksandra Szwagrzyk – nauczyciel
Marta Felger - nauczyciel
Grażyna Śliwa – starsza woźna

GRUPA IX (Podróżnicy)
Danuta Szczepanek - nauczyciel
Magdalena Surdek – nauczyciel
Aleksandra Golonka – starsza woźna

Religię katolicką w grupach V, VII i VIII prowadzi katecheta Agnieszka Łysińska

Nasi specjaliści:
Adam Skop – gimnastyka korekcyjna
Beata Dorczak – psycholog
Marta Brzegowy – logopeda

Sekretariat w budynku Dużym:
Beata Pawlik – sekretarka

Nad systemem HACCP i GMP, czyli zdrowym żywieniem dzieci, czuwają:
Małgorzata Tarnowska – intendent

Kuchnia – budynek Duży
Beata Nowak – kucharz
Małgorzata Moskal – pomoc kuchenna
Zofia Turoń – pomoc kuchenna
Marta Jandała - pomoc kuchenna
Edyta Paneczko - pomoc kuchenna

Troskę o porządek i naprawy w obu budynkach sprawuje:
Zbigniew Nędzka – konserwator
Przedszkolowo.pl logo