Wizyta Pana Inżyniera, Krasnoludki 06.11.2018 r.

Dnia 06.11.2018 r. grupę Krasnoludków odwiedził tata Ewy, który z zawodu jest inżynierem wiertnictwa. W prosty i przystępny dla dzieci sposób przedstawił swój niełatwy zawód. Dzieci szczególną uwagę zwróciły na strój ochronny, używany podczas pracy (buty, kombinezon, rękawice, pomarańczowe okulary). Największe jednak wrażenie - zwłaszcza na chłopcach - zrobił biały kask inżyniera. Na zakończenie spotkania Nasz gość pozwolił przymierzyć swój ekwipunek, co wywołało falę uśmiechów i zadowolenia na twarzach Naszych przedszkolaków. W ramach podziękowania obdarowaliśmy tatę Ewy własnoręcznie wykonaną laurką.

Tacie Ewy bardzo dziękujemy za poświęcony dla nas czas i serdecznie zapraszamy kolejnych rodziców, którzy chcieliby opowiedzieć o swoim zawodzie.
Relacja 2018-11-16, 19:58 | autor: Elżbieta Ścieszka