Spotkanie Świąteczne, Krasnoludki, 20.12.2018 r.

Dnia 20 grudnia 2018 r. odbył się pierwszy występ naszych najmłodszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały piosenki, tańce oraz wierszyki o tematyce świątecznej. Na koniec Krasnoludki złożyły przybyłym gościom serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe i wręczyły Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Wzruszenie dorosłych, łezka w oku, gorące owacje były wyrazem uznania dla małych artystów. Po uroczych występach, dzieci udały się do swojej sali na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując uśmiech i radość na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.
Relacja 2018-12-27, 19:37 | autor: Elżbieta Ścieszka