Dzień Babci i Dziadka, Krasnoludki, 08.02.2019 r.

Dnia 08.02.2019 r. obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Mimo, że za oknem zima, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.
Przedszkolaki pięknie prezentowały swoje wiersze, piosenki i tańce, a dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali ich występy. Na koniec dzieci zatańczyły z Babcią i Dziadkiem walczyka do znanej wszystkim piosenki "Cała sala śpiewa z nami" i obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek.
Dziękujemy Rodzicom za okazaną pomoc w przygotowaniu tej wyjątkowej uroczystości, a wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy serdecznie za tak liczne przybycie, życząc dużo zdrowia, pomyślności i samych radosnych chwil spędzonych w gronie kochających dzieci i wnuków.

Relacja 2019-02-08, 20:46 | autor: Elżbieta Ścieszka