Dzień Babci i Dziadka, Smerfy, 07.02.2019 r.

Dnia 07.02 w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość, na którą "Smerfy" już od dawna czekały z niecierpliwością. Mowa oczywiście o Dniu Babci i Dziadka, z okazji którego przedszkolaki zaprezentowały przygotowywany przez wiele tygodni program artystyczny. Zaproszeni Goście z radością i wzruszeniem oglądali pierwsze występy swoich wnuków. Spotkanie zakończyliśmy chóralnym odśpiewaniem "Sto lat" oraz wręczeniem drobnych upominków. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków, jak i ich ukochanych Babć oraz Dziadków.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji wydarzenia oraz tak licznie przybyłym w tym dniu Babciom i Dziadkom dzieci z grupy „Smerfy”. Jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i zadowolenia z wnuków.
Relacja 2019-02-12, 12:57 | autor: Martyna Bobek