12.04.2019 - informacja dla rodziców!

Szanowni Państwo, Rodzice!

Akcja strajkowa prowadzona przez nauczycieli i część personelu AiO nadal trwa. Zajęcia w dn. 12.04.2019 są zawieszone za kolejną zgodą organu prowadzącego (EK-02.4424.381.2019).

Jutro, podobnie jak w dniach ubiegłych, w przedszkolu prowadzone są zajęcia opiekuńcze dla potrzebujących wsparcia rodziców.
W piątek zapewniamy opiekę nauczyciela w godzinach 6:30 -15.30 w dużym budynku przedszkola.
Z uwagi na obowiązujące przepisy z zakresu bezpieczeństwa i higieny w placówce oraz biorąc pod uwagę liczbę niestrajkujących nauczycieli, w przedszkolu może przebywać max. 25 dzieci.

Dalsze informacje dotyczące kolejnych dni będą Państwu przekazywane na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej przedszkola.

z wyrazami szacunku,
Renata Książkiewicz