Książka dla Szpitala

Przedszkole Samorządowe nr 38 Akademia Zielonego Misia w czerwcu prowadziło akcję „Książka dla szpitala”. Dzieci wraz z rodzicami przynosiły do przedszkola swoje książki, puzzle i gry dydaktyczne, które trafiły do małych pacjentów ze Szpitala Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Przekazane publikacje obecnie uprzyjemniają chorym dzieciom czas spędzony w szpitalu i pozwalają na moment zapomnieć o chorobach i zabiegach medycznych.
Dyrektor Przedszkola wraz z gronem pedagogicznym dziękuje rodzicom i dzieciom za cenne dary, a także dziękujemy za wspaniałą współpracę podczas akcji ze Szpitalem Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza.
Poniżej zamieszczamy link do artykuł ze Szpitala o akcji „Książka dla Szpitala” wraz ze zdjęciami.
Relacja 2019-08-31, 15:46 | autor: Ewelina Rosa