Zawieszenie zajęć do 15 maja b.r.

Szanowni Państwo,

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 38 "Akademia Zielonego Misia" w Krakowie uprzejmie informuje, iż zgodnie z decyzją Wydziału Edukacji zajęcia w przedszkolach, w tym także w Samorządowym Przedszkolu nr 38 zostały zawieszone na okres od 06.05.2020r. do 15.05.2020r.

Przyczyną zawieszenia zajęć jest brak możliwości zapewnienia dzieciom i pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu oraz spełnienia szczegółowych wytycznych przeciwepidemiologicznych Głównego Inspektora Sanitarnego a także trudności w zapewnieniu odpowiedniej liczby pracowników.

Dyrektor informuje także, iż nauczyciele wychowania przedszkolnego oraz nauczyciele specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy do kontaktu.

z poważaniem,
Renata Książkiewicz