Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Komunikaty

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY W LIPCU 2020 DLA DZIECI Z SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 38

Szanowni Państwo zainteresowani zapisem dziecka w lipcu

Nasze przedszkole pracuje w lipcu w małym budynku. W obecnym reżimie sanitarnym możemy przyjąć 64 dzieci w 4 oddziałach. Biorąc pod uwagę zainteresowanie dyrektor przedszkola wystąpił do UMK z prośbą o zgodę na zwiększenie liczby dzieci w oddziale do 18. Po uzyskaniu zgody organu prowadzącego przedszkole będzie mogło przyjąć kolejnych ośmioro dzieci. W miarę możliwości dzieląc dzieci na grupy będziemy kierować się kryterium wiekowym (3-latki, 4-latki, 5-latki, 6-latki). Wśród dzieci przyjętych na lipiec będą takie, które uczęszczają do przedszkola w maju/czerwcu oraz nowe dzieci, dlatego zachowanie obecnego składu grup jest niemożliwe. Sale i szatnie małego budynku będą przygotowane i zdezynfekowane przed wejściem "nowych" grup.

Zapisy prowadzimy w formie elektronicznej wyłącznie na adres: przedszkole38.krakow@gmail.com. Druki wniosku i oświadczenia znajdują się w załączeniu.

Każdy ze złożonych wniosków zostanie Państwu potwierdzony w informacji zwrotnej jako "przyjęty do rozpatrzenia".

Zapisy na lipiec będą prowadzone w okresie 19.06.2020 do 22.06.2020 do godz. 15:00 (piątek - poniedziałek). Wnioski złożone przed 19.06.2020 będą odsyłane z prośbą o ponowne złożenie w terminie. Wnioski złożone po 22.06.2020 po godz. 15:00 automatycznie będą rozpatrywane dopiero po rozpatrzeniu wniosków złożonych w terminie w razie wolnych miejsc.

O wynikach i ewentualnym przyjęciu dziecka na dyżur będą Państwo poinformowani osobnym mailem do 26 czerwca 2020. Będziemy kontaktować się wyłącznie z Rodzicami dzieci przyjętych na lipiec.

Stawka żywieniowa w lipcu za posiłki - 9 zł. Bardzo prosimy ze względów organizacyjnych oraz żywienia o zapisywanie dzieci na cały miesiąc, ewentualnie pierwszą lub drugą połowę miesiąca.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proszę Państwa o składanie oświadczeń/wniosków zgodnie ze stanem faktycznym. Proszę o zwrócenie uwagi na kompletność wniosku i oświadczenia (3 strony).

Tak jak poprzednio w przyjmowaniu dzieci obowiązują nas przede wszystkim wskazówki MEN jako priorytetowe, jednakże w przypadku większej liczby wniosków niż liczba miejsc - istotna będzie kolejność zgłoszeń.z poważaniem,

Renata Książkiewicz
Samorządowe Przedszkole nr 38
"Akademia Zielonego Misia"
ul. Jabłonkowska 39
30-139 Kraków
tel. 12 636 29 10
Komunikat 2020-06-17, 12:38 | autor: Elżbieta Kubacka
Przedszkolowo.pl logo