Konkurs "Eko-zabawka"

Zachęcamy wszystkie Dzieci oraz Rodziców do wzięcia udziału w proekologicznym konkursie plastycznym pt. „EKO–ZABAWKA”.

Tematem pracy plastycznej jest EKO-ZABAWKA wykonana z odpadów(np. papier, butelki, puszki, tworzywa sztuczne, folie itp.) dowolną techniką plastyczną. Prosimy o wymyślenie nazwy wykonanej eko-zabawki!

Prace należy dostarczyć do Pań – nauczycielek poszczególnych grup do 16 kwietnia 2012 – I etap konkursu.
Z propozycji grupowych zostaną wybrane dwie prace, które przejdą do II etapu konkursu – międzygrupowego.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w przeddzień DNIA ZIEMI – 20 kwietnia (piątek).

Celem konkursu jest:
- uświadomienie dzieciom możliwości wtórnego wykorzystywania odpadów;
- rozwijanie twórczości dziecka poprzez wykonywanie prac plastycznych z nietypowych materiałów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!
Czekają nagrody!

Samorządowe Przedszkole nr 38 w Krakowie