Ogólnopolska akcja edukacyjna "Dzieci uczą rodziców" - darmowe materiały do nauki w domu

Szanowni Państwo,
zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "Dzieci uczą rodziców". Szczegóły poniżej.

z poważaniem,
Elżbieta Kubacka
wicedyrektor

"Dzieci uczą rodziców w domu!"
W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, przygotowaliśmy serię pakietów materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci. Co kilka dni (minimum dwa razy w tygodniu) na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.
Wszystkie darmowe materiały są do pobrania tutaj:
By zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki na profilu Centrum Rozwoju Lokalnego na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) organizowane są konkursy, w których można wygrać ciekawe nagrody. Zapraszamy do udziału.

Komunikat 2020-04-27, 14:15 | autor: Elżbieta Kubacka