ORGANIZACJA DYŻURU WAKACYJNEGO – SIERPIEŃ 2021

Szanowni Państwo, Rodzice dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny w Samorządowym Przedszkolu nr 38 „Akademia Zielonego Misia” w Krakowie, uprzejmie informuję, iż:
- Przedszkole czynne jest w godzinach 7:00 – 17:00.
- Posiłki: śniadanie – 8:30, drugie śniadanie – 10:30, obiad – 12:00, podwieczorek – 14:30.
Jeśli Państwa dziecko ma alergię pokarmową prosimy o dostarczenie zaświadczeń lekarskich oraz przekazanie informacji nauczycielom (dotyczy dzieci spoza naszego Przedszkola).
- Dzieci odbierane są przez rodziców lub inne osoby upoważnione na piśmie. Druk upoważnień w załączeniu lub dostępny u pań woźnych. Wypełnione upoważnienia przekazujemy poprzez panią woźną do nauczycieli poszczególnych grup.
- Upoważnienia do odbioru dzieci uczęszczających do Samorządowego Przedszkola nr 38 w Krakowie w roku szkolnym 2020/2021 pozostają ważne do 31 sierpnia 2021r. W celu upoważnienia kolejnych osób prosimy o uzupełnienie i zwrócenie druku.
- Rodziców dzieci spoza naszego Przedszkola prosimy o uzupełnienie i zwrócenie druku „Informacja o stanie zdrowia”.
- Rodzice dzieci uczęszczających do Samorządowego Przedszkola nr 38 w Krakowie w roku szkolnym 2020/2021 (poza rodzicami dzieci z grupy „Sówek”) odbijają kartę wchodząc do Przedszkola oraz opuszczając budynek.
- Czas pobytu dzieci z grupy „Sówki” (dyżurna grupa „Kangurki”) oraz dzieci spoza naszego Przedszkola rejestrowany jest na papierowych listach przez panie woźne.
- Wchodzenie do budynku – główne wejście, opuszczanie budynku – drzwi od strony ogrodu.
- Przypominamy o obowiązkowej dezynfekcji oraz zasłanianiu ust i nosa.
- Pierwszego dnia do Przedszkola dzieci przynoszą: pantofle na zmianę oraz komplet ubrań na zmianę w podpisanym worku, który zostawiamy w półce w szatni. Dzieci będą korzystać z ręczników papierowych. Przypominamy o nakryciach głowy dla dzieci.
- Listy dzieci z podziałem na grupy dostępne są u pań woźnych.

Jeśli z jakiegoś powodu chcą Państwo zrezygnować z miejsca prosimy niezwłocznie nas o tym poinformować, ponieważ mamy listę rezerwową dzieci oczekujących na przyjęcie.

z poważaniem,
Elżbieta Kubacka